Team

Teamleden 2017-2018

Juf M. Provily

mprovily@smdbgoudswaard.nl

 

 

Locatieleider
Groepsleerkracht plusgroepen
(maandag),

Dinsdag, woensdag, donderdag ambulant

 

Juf H. Boekee
hboekee@vcohw.nl  


 

Directieondersteuning

(donderdag)

Juf L. van Ameijde
lvanameijde@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 4/5/6 (maandag t/m woensdag)

Intern Begeleider (donderdag ambulant)



 

Juf A. Andeweg
aandeweg@smdbgoudswaard.nl


 

 

 

Onderwijsassistente
(maandag, woensdag)

Meester C. Bakker

cbakker@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 7/8 (donderdag en vrijdag)

 

Meester J.F. Blok

jblok@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 7/8 (maandag-donderdag)

 

 

 

 

Juf P.E. Elenbaas-Bosland

peelenbaas@smdbgoudswaard.nl

 

 

 

 

 

Groepsleerkracht RT (donderdag)

 

 

Juf M. de Frel-Vlak

mdefrel-vlak@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 1/2
(woensdag t/m vrijdag)

Juf N.C.T. de Jonge-Slingerland

nctdejonge@smdbgoudswaard.nl

Onderwijsassistente (dinsdag en vrijdag)

 

Juf L. Molendijk

lmolendijk@smdbgoudswaard.nl

 

Onderwijsassistente

(woensdag)

Mevr. L. van der Scheur

 

Schoolschoonmaakster

Juf W. Kleppe

wkleppe@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 4/5/6 (donderdag, vrijdag)

Juf A.M. Verschoor-Molenaar

rverschoor@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 1/2

(maandag, dinsdag)

A. Kleijn

 

 

 

 

 

Vrijwilliger (conciƫrgetaken-kopiƫren)

352