Team

Teamleden 2017-2018

Juf M. (Marina) Provily

mprovily@smdbgoudswaard.nl

 

 

Locatieleider
Intern Begeleider onderbouw

(dinsdag en donderdag ambulant)

 

Groepsleerkracht:

- plusgroepen (maandagmorgen)

- groep 5/6 (maandagmiddag en woensdag)

 

Juf H. (Hanneke) Boekee
hboekee@vcohw.nl  

 

Directiesecretaresse

(donderdag)

Juf L. (Laura) van Ameijde
lvanameijde@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 5/6

(maandagmorgen, dinsdag, donderdag, vrijdag)
Intern Begeleider bovenbouw (maandagmiddag ambulant)

Juf A. (Ageeth) Andeweg
aandeweg@smdbgoudswaard.nl


 

 

 

Onderwijsassistente
(woensdag)

Juf W. (Willemieke) Bakker

wkleppe@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 3/4

Juf P.E. (Lisette) Elenbaas-Bosland

peelenbaas@smdbgoudswaard.nl

 

 

 

Groepsleerkracht (donderdag)

ondersteuning binnen en buiten de groepen

 

Juf M. (Marja) de Frel-Vlak

mdefrel-vlak@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 1/2
(donderdag, vrijdag en woensdag om de andere week)

Meester P.J. (Pleun Jan) Heistek

pjheistek@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 7/8 (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

 

tot 1 december 2017

 

 

Juf N.C.T. (Nelleke) de Jonge-Slingerland

nctdejonge@smdbgoudswaard.nl

Onderwijsassistente (dinsdag en vrijdag)

 

Mevr. J. (Jentie) Roos-Hoeve

Schoolschoonmaakster

Juf A.M. (Rianne) Verschoor-Molenaar

rverschoor@smdbgoudswaard.nl

Groepsleerkracht groep 1/2

(maandag, dinsdag, woensdag om de andere week)

Dhr. A. (Arie) Kleijn

 

 

 

 

 

Vrijwilliger (conciƫrgetaken)

Teamfoto 2016-2017

 

Links: juf Provily, juf de Jonge, juf Boekee, juf De Frel, juf Verschoor en meester Ruijgrok (zittend).
Rechts: mijnheer Kleijn, juf Korpershoek, juf Elenbaas, juf Vonk Noordegraaf, juf van Ameijde (zittend) en meester Heijstek (zittend).

352